Наші контактні телефони


Замовити дзвінок від Діда Мороза

0

Про ялинку у горщику

Зимові свята завжди асоціюються з гарним настроєм, смачною їжею, яскравими прикрасами у помешканні і, звісно ж, з Новорічною Ялинкою!

Новорічні живі ялинки – чудова прикраса Вашого дому на Новий Рік.

Найкраще новорічні ялинки купувати в горщику, а не зрізані і не штучні.

Оскільки таким чином ми не лише підтримуємо екологію планети, а й не доведеться після свят виносити цю хвойну красуню на смітник.

Де купити живу ялинку у горщику на Новий Рік


У нашому новорічному інтернет-магазині рослинного розсадника MEGAPLANT можна купити живі новорічні ялинки у горщику.

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент живих ялинок, ялиць і сосен.

Ціна залежить від сорту і розмірів ялинки.

Вибір багатий і різноманітний.

Різновиди новорічних ялинок у горщику


Найпопулярніші сорти:

  • Ялину голубу вважають ялинкою класу преміум. Вона відрізняється пірамідальною, симетричною кроною, а також яскравою хвоєю сріблясто-блакитного забарвлення.
  • Ялина сербська так само вважаться елітною ялинкою. Має вузькоконічну крону і зелену, блискучу хвою, знизу з двома блакитно-білими смужками.
  • Ялиця (або Піхта) Нордмана – популярне новорічне дерево. Саме ялицю наші предки почали прикрашати у період новорічно-різдвяних свят. Має правильну, конусовидну форму і голчасту хвою, насиченого зеленого кольору, з двома білими смужками, що розташовані на нижній частині пластини.
  • Сосна звичайна – розповсюджене новорічно-різдвяне дерево. Крона конусоподібна, хвоя по дві в пучку, сизувато-зелена.
  • Ялина канадська Коніка також ідеально підходить для новорічного оформлення помешкання. Має прекрасну конусовидну форму зі щільною, пухнастою кроною. Хвоя – голчаста, зеленого кольору.

Новорічні ялинки у горщиках стануть багатофункціональною прикрасою Вашого дому, адже живу ялинку можна використовувати не лише під час новорічно-різдвяних свят, але й після їх закінчення за її допомогою створити зелений куточок у домі чи в квартирі. А навесні її можна висадити у відкритий ґрунт.

Термін життя новорічної красуні у горщику напряму залежить від Вашого догляду за нею. Ми зацікавлені у тому, щоб Ви залишились задоволені нашими ялинками і нашим сервісом, тому усім, хто купує у нас новорічну ялинку у горщику, ми даємо повну консультацію щодо догляду за рослиною. Дотримуючись наших порад, Ви можете бути впевненими, що навесні ця ялинка зможе прикрасити Вашу присадибну ділянку.

Рекомендації щодо догляду за живою ялинкою у горщику


Logo
  • Вам необхідно правильно розмістити ялинку вдома. Не ставте її одразу в тепле приміщення, нехай вона трішки постоїть у спільному коридорі, в під’їзді чи на веранді.
  • В ідеалі, температура для зимування ялинки не повинна перевищувати 10 градусів тепла. У житловому приміщенні створити такі умови неможливо. Тому слідкуйте за тим, щоб температура у кімнаті, де стоїть ялинка, не перевищувала 20 градусів. Одразу після Нового року віднесіть ялинку в горщику в більш прохолодне приміщення.
  • Важливо слідкувати за вологістю повітря. Будьте готові до того, що Вам необхідно буде щодня обприскувати рослину водою з пульверизатора. В опалюваній кімнаті вологість повітря зазвичай близько 20%, а для продовження життя ялинки середній показник вологості має бути 50%. Звісно, не у всіх є спеціальні прилади, які покажуть Вам цей показник. Візьміть за правило, що кожного ранку Ви будете обприскувати ялинку і ставити поруч з нею ємність з водою.
  • Ще один важливий аспект - це як поливати ялинку в горщику. Цю рослину поливати потрібно регулярно, перевіряйте землю на дотик, підтримуйте вологу.
  • Якщо Ваша ялинка стала випускати нові гілочки, це означає, що вона прокидається. Це не дуже хороший знак, адже плавний життєвий цикл збився. У такому разі просимо Вас не виносити ялинку на вулицю після свят, а чекати весни і доглядати за красунею.

Так, дійсно, догляд за ялинкою неможливо назвати простим :)

Треба обов’язково постійно слідкувати і доглядати за рослиною. Але ялинка віддячить за цей догляд тим, що під час новорічно-різдвяних свят стане справжньою живою прикрасою Вашої оселі. А після свят прикрасить і Ваш сад!

Важливо! Якщо Ви хочете, щоб Ваша жива новорічна ялинка радувала Вас тривалий час, - не купуйте її на стихійному ринку, адже невідомо, у якому ґрунті виріс саджанець, як його викопували, саджали і чи був за ним правильний догляд.

Довіряйте лише перевіреним рослинним розсадникам, які заслужили повагу і турбуються про свою репутацію.

Гарних свят!